Digitálne publikácie – katalógy, brožúry, časopisy, knihy, firemné prezentácie

Tak, ako výklad obchodu láka zákazníkov vojsť a nakúpiť, váš katalóg by mal robiť to isté. Zabudnite na tradičné dokumenty, ako ich poznáte doteraz. Poskytnite svojim čitateľom úplne nový zážitok. Dovoľte im prechádzať vaše on-line katalógy znovu a znovu, rovnako ako tie skutočné alebo ich nechajte nakupovať priamo z jeho otáčajúcich sa stránok.

Staráme sa o vaše publikácie na akomkoľvek zariadení!

Stále zabezpečujeme, aby vaše publikácie podporovali všetky najnovšie zariadenia iOS a Android. Kúpili ste si nový telefón alebo nainštalovali najnovšiu aktualizáciu softvéru? Vaše publikácie budú fungovať úplne skvelo kdekoľvek.

iPadOS. Vaše publikácie sú kompatibilné s týmto najnovším mobilným operačným systémom – efekt otočenia stránky, branding, interaktivita – všetko je nedotknuté a funguje perfektne.

iOS či Android. Bez ohľadu na to, aké zariadenie používate, garantujeme vysokú kvalitu publikácie a bezproblémové prezeranie vo všetkých telefónoch a tabletoch.

Katalóg

On-line katalógy produktov a multimediálne prezentácie s efektom otáčania strán

Ako výklad obchodu láka zákazníkov prísť k Vám, váš katalóg by mal robiť to isté. Zabudnite na tradičné dokumenty, ako ich poznáte doteraz. Poskytnite svojim čitateľom úplne novú úroveň online nakupovania. Dovoľte im prechádzať vaše on-line katalógy znovu a znovu, rovnako ako tie skutočné a nechajte ich nakupovať priamo z jeho otáčajúcich sa stránok. Pozrite si niekoľko príkladov – budete nadšení!

Brožúra

Obchodné brožúry, správy a bulletiny

Chcete, aby sa z vašich reklamných materiálov stal kus digitálneho umenia? Hľadáte vhodný spôsob, ako prezentovať svoje brilantné nápady? Náš softvér na tvorbu online brožúr vám umožní vytvárať vynikajúce propagačné brožúry, či už ste jednotlivec,malý podnikateľ alebo zástupca celosvetovo známej spoločnosti. Vaši klienti a partneri onemejú pred vašou online brožúrou. Tu sme pre vás zhromaždili niekoľko prezentačných príkladov.

Časopis

Časopisy, periodické publikácie

Listovací katalóg je riešením pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupný spôsob, ako publikovať digitálne. On-line magazín so širokou škálou nástrojov prispôsobenia a inteligentné cloudové úložisko Vám uľahčia prácu a poskytnú vašim odberateľom jedinečný zážitok z čítania.
Čitateľné na mobilných zariadeniach, oslovia vaše online časopisy publikum bez ohľadu na to, kde sú a tým najpohodlnejším spôsobom. Pozrite sa na časopisy, ktoré sme vytvorili a začnite publikovať ešte dnes.

Flip Book

Knihy s pevnou väzbou, slovníky, učebnice atď.

Ak ste autor, ktorý hľadá cestu, ako ľahko publikovať alebo lektor, ktorý chce šíriť vzdelávacie materiály medzi študentmi, potom by ste sa mali pozrieť na on-line kreator kníh. Premeňte svoje staromódne PDF na úžasnú flash knihu. Už sa nemusíte obťažovať premýšľaním o kompatibilite verzií, mieste na disku a ďalšími podrobnosťami.
Digitálna prezentácia sa ľahko vytvára, ľahko publikuje a ľahko sa šíri. Pridajte zvuk, YouTube alebo Vimeo videá, hypertextové odkazy alebo vyskakovacie obrázky do prezentácie a distribuujte po celom svete, alebo medzi konkrétnym publikom.

Firemná prezentácia

Dokumenty bez otáčania strán, PowerPoint prezentácie a širokouhlo orientované prezentácia

Importujte akýkoľvek dokument prevedený do formátu PDF a získajte ohromujúcu publikáciu, ktorú je možné prezerať na akomkoľvek počítači alebo mobilnom zariadení.
Dokonca aj nudné prezentácie budú priťahovať viac pozornosti, ak používate náš generátor online prezentácií. Jediná vec, ktorú musíte rozhodnúť, je, ako ju chcete poslať – cez e-mail, webové stránky, alebo sociálne siete. Tento softvér sa postará o zvyšok práce. Pozrite sa na príklady prezentácií a vyskúšajte si náš softvér.